Atpūtas vietas “Ievas” iekšējās kārtības noteikumi

Lai jūsu brīvdienas būtu izdevušās un drošas, lūdzam ievērot šādus noteikumus:

 

Reģistrēšanās laiki: Ierašanās atpūtas vietā “Ievas” no plkst. 15:00 izrakstīšanās līdz plkst. 12:00. Citi laiki piemērojami abām pusēm iepriekš vienojoties.

* Vēlams norādīt precīzu ierašanās laiku, to saskaņojot ar “Ievu” saimniekiem.  

Rezervācijas noteikumi: Lai veiktu rezervāciju, viesiem ir jāveic pakalpojuma pilna cena (saskaņā ar rēķinu). Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas maksa ir saņemta. Veicot rezervāciju, viesis apstiprina, ka ir iepazinies ar Atpūtas vietas “Ievas” iekšējās kārtības noteikumiem un apņemas tos ievērot.

VISAS CENAS IR NORĀDĪTAS IESKAITOT PVN

Atpūtas vietā “Ievas” atļauts uzturēties tikai tik personām, cik norādītas rezervācijā. Viesu uzturēšanās teritorijā nav atļauta.

Rezervācijas anulēšana: Ja rezervācija tiek atcelta 72 stundas līdz ierašānās datumam, rezervācijas maksa tiek atgriezta 100% apmērā. 

 Ja rezervācija tiek atcelta mazāk nekā 72 stundas pirms ierašanās vai viesis neierodas vispār, 100% no cenas netiks atgriezta.

Naktsmiers: Naktsmiers no plkst. 23:00-08:00.

Smēķēšana: Teltī un tās tuvumā smēķēt nav atļauts. Ir atļauts smēķēt ārā- tam paredzētā vietā un pie autostāvvietas. Izsmēķus atļauts mest tikai tam speciāli paredzētā urnā, izsmēķus rūpīgi nodzēšot. Par izsmēķu mešanu zemē vai smēķēšanu teltīs var tikt piemērota soda nauda.

Mājdzīvnieki: Mājdzīvnieki atpūtas vietā ir atļauti par to iepriekš brīdinot.

Ugunsdrošība: Teltī aizliegts ienest un glabāt ugunsnedrošus materiālus un lietot ierīces ar atklātu uguns liesmu. Sveces atļauts dedzināt tikai novietojot tās stabilās un drošās vietās (slēgtos lukturos), neatstājot tās bez uzraudzības. Ugunsgrēka gadījumā jāizsauc glābšanas dienests (112), nepieciešamības gadījumā jālieto pirtī pieejamie ugunsdzēšamie aparāti (pirts telpā). Atpūtas vieta atrodas mežā ar augstu ugunsbīstamību, esiet uzmanīgi ar uguni. Ugunskuru atļauts kurināt tikai tam paredzētajā vietā. Neatstājiet ugunskuru bez uzraudzības. Teritorijā nav atļauts rīkot uguņošanu un laist gaisa laternas, kā arī telpās dedzināt brīnumsvecītes. Pirms grila lietošanas, pārvietojiet to drošā attālumā no telts vai pirts un esiet piesardzīgi.

Drošības noteikumi: Kurinot pirti, jāievēro piesardzība, malka jāpievieno mērenos daudzumos, nedrīkst pārkurināt krāsni, skursteņa aizvaram jābūt atvērtā (vertikālā) stāvoklī. Sargājiet bērnus no krāsns un iekurināšanas materiāliem.

Klients ir atbildīgs par visiem nodarītajiem bojājumiem naktsmītnei un tās inventāram, sedzot zaudējumus, ja tādi radušies klienta rīcības rezultātā. Klienta pienākums ir nekavējoties ziņot administrācijai par sabojātam lietām vai notikušiem negadījumiem. Atpūtas vietā aizliegts ievest un lietot ieročus, narkotikas un psihotropās vielas.

Atstājot naktsmītni, atpūtas vieta “Ievas” neuzņemas atbildību par klientu personīgajām mantām.

Teritorijā šobrīd nav labiekārtotas peldvietas, tāpēc dīķī vai upē Lose peldēties nav ieteicams. Netālu pieejama publiskā peldvieta Ventas upē, kur peldēties ir droši.

Ļoti stipra lietus un vēja gadījumā iesakām viesu automašīnu pārvietot uz atpūtas vietas saimnieka stāvlaukumu (augšup pa kalnu), kur nav koku. Stipra lietus laikā, automašīna varētu neuzbraukt kalnā.

Pirts izmantošana: Ieteicamā temperatūra pirtī iešanai ir 65-75 grādi, ko var sasniegt pēc 2-3 stundu kurināšanas. Uz pirts akmeņiem atļauts liet tikai tīru ūdeni, aizliegts liet alu un aromātiskās eļļas, kā arī izmantot medu un kosmētikas līdzekļus atrodoties pirtī.

Kubla lietošana: Kubla izmantošana ir par papildus maksu. Nelabvēlīgu laika apstākļu (stipra vēja, lietus) gadījumā kubla rezervāciju iespējams atcelt bez maksas dienu iepriekš. Kubls tiek pildīts ar avota ūdeni. Ieteicamā ūdens temperatūra kublā ir 38-40 grādi. Atkarībā no gaisa temperatūras, kubla kurināšana aizņems aptuveni 3 stundas. Nav ļauts kubla ūdenim pievienot jebkāda veida kosmētikas līdzekļus.

Makšķerēšana: Atpūtas vietā ir atļauts makšķerēt bezmaksas.

Inventāra izmantošana: Par papildus samaksu pieejams atpūtas inventārs (2 SUP dēļi, 3 divriteņi un 12 kanoe laivas). Tas paredzēts lietošanai tikai atpūtas vietas klientiem. Izmantojot inventāru, klienti uzņemas atbildību par tā drošību un nodarītajiem bojājumiem. Lūdzam izturēties pret inventāru saudzīgi (apzināti neskrāpēt, nelauzt utt.). Inventārs ir sagatavots lietošanai, tomēr klienta pienākums pirms izmantošanas ir pārliecināties par to, ka tas ir darba kārtībā.

SUP dēļi pārvietojami saudzīgi, nesot aiz roktura dēļa vidū. Ūdenī rekomendējam lietot glābšanas vestes un drošības saiti, kas savieno jūs ar dēli.

Divriteņu slēdzene paredzēta īslaicīgai pieslēgšanai redzamības attālumā. Aizliegts publiskās vietās atstāt divriteņus bez uzraudzības.

Kanoe laivu lietošana tikai pēc instruktora rīkojuma.

30.05.2021. Z/s Iev